Hastaneler

Türkiye Sağlık Turizmi açısından öncelikli bir konuma sahip olduğundan tedavi için tüm dünyadan çeşitli durumlarda pek çok ziyaretçi almaktadır. Talepler lazer göz ameliyatından karmaşık ve hassas hayati müdahalelere kadar değişebilmektedir.

Bir hastane olarak asıl amacınız misafirlerinizi geldikleri andan itibaren rahat hissettirebilmektir. Bu nedenle, durumu ne olursa olsun misafirlerinizin derhal havalimanı kapısında karşılanması ve ağırlanması için en ideal çözüm Çelebi Platinum Hizmetleridir. Çelebi Platinum Hizmetleri ekibimiz tıbbi durumu ne olursa olsun hastayı ağarlayarak gerekli düzenlemeleri gerçekleştirebilecek bir eğitime sahiptir. Çelebi Platinum Hizmetlerinde tercüman, doktor, hastane temsilcileri, özel sandalye ve ulaşım desteği, ambulans ve ambulans uçak gibi pek çok farklı ihtiyacınız düşünülerek önceden hazırlanmaktadır.

Çelebi devamlı çalıştığı anlaşmalı iki hastaneye ek olarak bir çok farklı hasteneyle de anlık çalışmalar sürdürmektedir.Belirli tıbbi durumlar için uzun vadeli bir işbirliği teklifiyle ilgileniyorsanız lütfen platinum@celebiplatinum.com adresinden bize ulaşın