Lüks Oteller

Çelebi Platinum Hizmet konsepti kapıcılık kavramını havalimanı hatta terminal kapısına kadar uzatmaktadır. Herhangi bir misafirinizi havalimanı veya terminal kapısında karşılayarak özel dosya hizmeti veya karşılama ya da uğurlama paketi teslimi sağlayabilmekteyiz. Satış ekibimiz yerine göre fiyatlandırma konusunda belirli düzenlemeler yaparak bu hizmeti gelen yahut ayrılan tüm yolculara cazip kılmakta ve tüm seyahat ve konaklama deneyiminin kalitesini artırmaktadır.

Standart karşılama ve uğurlama hizmetlerine ek olarak, üst düzey görevlilerin geliş, dönüş veya gerektiğinde otel çalışanlarının havaalanı içerisine özel izinlerle kabulu gibi özel projelerde de danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Gelişlerde olduğu gibi dönüşlerde de kara ulaşımına sorunsuz bir geçiş sağlayabilmek için belirli aktarma şirketleriyle sırt sırta çalışmaktayız. Ekibimiz yolcunun yerleşeceği otel kültürüne hemen alışmasını sağlamak için otellerin hazırladığı belirli eğitim ve oryantasyon çalışmalarına da açıktır.

Koşullar ve fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi edinmek için platinum@celebiplatinum.comadresinden Satış Temsilcimize ulaşabilirsiniz.